ισπανικά αραβικός Απλοποιημένα Κινέζικα) Κροατία Τσέχος Ολλανδός Αγγλικά γαλλική γλώσσα Γερμανός ελληνικά Χίντι ουγγρικός Ινδονησίας ιταλικός Ιαπωνικά κορεάτης Στίλβωση Πορτογάλος ρουμανικός ρωσικός Σουηδικά

* Σημείωση για τους χρήστες που δεν μιλούν ισπανικά. Αυτή η ιστοσελίδα είναι μόνο επιτρέπεται να γράφουν στα αγγλικά ή τα ισπανικά, τα μηνύματα σε άλλες γλώσσες θα διαγραφούν.

X431 έναρξη Scanner

• propiolp
  • Avatar propiolp Αποστολέας Θέμα του
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
10 χρόνια 5 μήνες νωρίτερα #8052 με propiolp
X431 έναρξη Scanner Δημοσιεύτηκε από propiolp
Γεια σας Αγαπητοί φίλοι.
Είμαι φοιτητής της μηχανικής, είχε μια πλήρη δάσκαλο φίλο που έφυγε από τη ζωή, αλλά μου άφησε κληρονομιά έναρξη σαρωτή x431 που δεν το χρησιμοποιείτε, παρακαλώ ζητώ q βοήθεια μου διδάξει και να αντιμετωπίσετε, ξέρω πώς να χρησιμοποιήσετε το escanner, αλλά δεν όταν λέτε μια κακή αισθητήρα, απαντήσεις ελπίδα και χάρη
Συνημμένα:

Παρακαλώ Προσδιορίστε o Δημιουργία λογαριασμού να συμμετάσχουν στη συζήτηση.

περισσότερο
10 χρόνια 5 μήνες νωρίτερα #8059 με ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Απάντηση από ΑΡΙΣΤΕΡΑ σχετικά με το θέμα X431 έναρξη Scanner
Γεια σας Έχω επίσης την έναρξη x431 μεταξύ άλλων μηχανή είναι μια αρκετά ολοκληρωμένη διάγνωση, αυτό όπως και κάθε μηχανή έχει οριστεί κάνει μόνο εργάζεστε, αλλά πρέπει να ξέρεις πώς διαφορετικούς αισθητήρες λειτουργούν σε ένα αυτοκίνητο.
αν θα μπορούσε να βοηθήσει, μην διστάσετε να με ρωτήσετε.
Χαιρετίσματα από Τενερίφη

• propiolp
  • Avatar propiolp Αποστολέας Θέμα του
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
10 χρόνια 5 μήνες νωρίτερα #8068 με propiolp
Απάντηση από propiolp σχετικά με το θέμα X431 έναρξη Scanner
παρακαλώ φίλος μου ay7udame σε q για q μπορεί verdads andlor το παιχνίδι σε tes ναρκωτικών

περισσότερο
6 χρόνια 2 μήνες νωρίτερα #42670 με catguau
Απάντηση από catguau σχετικά με το θέμα X431 έναρξη Scanner
αγοράσουν ένα scanner x431 IV codigoas σφάλμα ανάγνωσης δεν είναι περισσότερο, αλλά θα μπορούσε να με βοηθήσει ευχαριστώ

περισσότερο
6 χρόνια 2 μήνες νωρίτερα #42671 με ASCARY
Απάντηση από ASCARY σχετικά με το θέμα X431 έναρξη Scanner
Επικεφαλής στο κατάστημα σας, έχει την υποχρέωση να σας εκπαιδεύσει, αυτό το scanner είναι επίσης ένα οδόμετρο προγραμματιστή, που αναζητούν την καλύτερη εκπαίδευση, αγόρασε μια συσκευή για EAGLES δεν aprendises τώρα nesesitas σε Mitchel, παρακαλώ DIVER.

Αναζήτηση MDM

Ομάδες κοινών εγχειριδίων

210 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΑ

133 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΑ

138 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΑ

64 ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΑ

MDM Δραστηριότητες

alex δημιούργησε το νέο θέμα » Ούτε η αντλία ούτε ο κινητήρας ...»Φόρουμ. 1 λεπτά

Καλημέρα!

Χθες, σηκώθηκα το κάλυμμα που καλύπτει το ογκομετρικό στο Seat Arosa του 97, το οποίο βρίσκεται κάτω από τα πίσω καθίσματα, επειδή μύριζε σαν βενζίνη (Αλλά πάντα ανάβει, δεν υπάρχει πρόβλημα). Είδα ότι είχε διαφυγή και πήγε στην αυλή θραυσμάτων για να αγοράσει ένα δεύτερο χέρι δεξαμενή. Όταν αλλάζετε το παλιό για αυτό, δεν ανάβει πλέον όταν πέσει η επαφή, η αντλία δεν ακούγεται ήχος. Προσπαθώντας να ξεκινήσω τώρα τον κινητήρα, δεν κάνει καν το θόρυβο εκκίνησης σε μένα, σταματά γρήγορα. Τι μπορώ να κάνω παρακαλώ!

Διαβάστε Περισσότερα ..

Χαιρετισμοί, ψάχνω για πληροφορίες σχετικά με τον έλεγχο της στάθμης λαδιού του κιβωτίου ταχυτήτων του Toyota Fortuner 2010 μου, δεδομένου ότι δεν έχει δείκτη στάθμης λαδιού και πώς να αντικαταστήσει το έλλειμμα ή να κάνει την αντίστοιχη αλλαγή εάν είναι απαραίτητο

Πολύ ευγνώμων εκ των προτέρων για τη βοήθεια που μπορείτε να μου δώσετε

Διαβάστε Περισσότερα ..

Yvan δημιούργησε το νέο θέμα » jeep cherokee kk 2009»Φόρουμ. 1 λεπτά

Γεια σας καλή μέρα, θα έχει κάποιος το εργαστήριο και το εγχειρίδιο επισκευής του τζιπ cherokee kk 2009; πρώτες ευχαριστίες

Διαβάστε Περισσότερα ..

Τα cookies σε αυτή την ιστοσελίδα χρησιμοποιούνται για την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων, την παροχή λειτουργιών κοινωνικής δικτύωσης και ανάλυση της κίνησης. Μοιραζόμαστε επίσης πληροφορίες σχετικά με τη χρήση του δικτυακού τόπου με τους εταίρους μας της κοινωνικής δικτύωσης, τη διαφήμιση και web analytics που μπορεί να συνδυαστεί με άλλες πληροφορίες που παρέχονται σε αυτούς ή που έχουν συγκεντρωθεί από τη χρήση των υπηρεσιών της. Για να αλλάξετε τις ρυθμίσεις ή περισσότερες πληροφορίες κάντε κλικ στο «Περισσότερες πληροφορίες».